Electrolux Profesyonel’den ‘sınıfının en iyisi’ fırınlar: CO2 emisyonunda Gastec QA limitlerinin 20 kat altında!


Electrolux Profesyonel’in air-o-steam® ve air-o-convect fırınları, gaz tüketiminde en yüksek seviyede verimlilik ve büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlayan gaz brulörlerine sahiptir. Bu nedenle, Gastec tarafından Düşük Emisyon ve Yüksek Verimlilik konularında sertifikalandırılmışlardır. Electrolux Profesyonel ARGE ekibi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, QA Gastec sertifikasyonuna sahip bu Electrolux Profesyonel fırınların daha da çevreci olduğunu kanıtlamaktadır: Bu fırınlar, CO2 emisyonu konusunda Gastec QA limitlerinin yirmi kat altındadırlar!


air-o-steam®, profesyonel şeflerin gereksinimlerini karşılamak için gelenekle en son teknolojiyi bir araya getirmiştir. Üç pişirme yöntemini - konveksiyon, buhar ve buharla konveksiyonun birleşimi kombi modlarını– kullanabilme olanağı büyük bir esneklik sağlar. Gazla çalışan air-o-steam® kombi fırınlar, yüksek verimlilik ve düşük emisyonları nedeniyle, gazlı ekipmanların test edilmesi ve sertifikasyonu konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu Kiwa Gastec Sertifikalandırma tarafından kalite işareti GASTEC QA ile ödüllendirilmiştir.

Electrolux Profesyonel “air-o-convect”, kullanımı kolay, yenilikçi, maliyet hesaplarına duyarlı ve çevre dostu bir fırındır. "Sınıfının en iyisi" bir Electrolux Profesyonel ürünüdür ve bugün piyasada mevcut Electrolux Profesyonel fırınları (minikombi, geleneksel konveksiyon fırınlar, air-o-steam®, air-o-speed™) tamamlayan yeni bir alternatiftir. Ayrıca Gastec, air-o-convect'i hem yüksek verimli, hem de düşük emisyona sahip oldukları için sertifikalandırmıştır. Pişirme haznesindeki ısı esanjörü ve düşük emisyonlu brülörler, yüksek verimlilik ve daha düşük gaz tüketimi ile büyük tasarruf sağlarlar!

Electrolux Profesyonel’den  ‘sınıfının en iyisi’ fırınlar: CO2 emisyonunda Gastec QA limitlerinin 20 kat altında!
 
Electrolux Profesyonel’den  ‘sınıfının en iyisi’ fırınlar: CO2 emisyonunda Gastec QA limitlerinin 20 kat altında!